Secretariat

Roxana Vulpe – Secretar Șef

Responsabil: Anul II studii universitare de licență, învăţământ cu frecvenţă

Contact:              Tel:  0372 249 778

                          E-mail: roxana.vulpe@administratiepublica.eu

 

 Birou Admitere – 0745.12.14.21

                               E-mail:

                                           admitere@administratiepublica.eu

 

Departament Taxe – 0738.09.97.76

                               E-mail:

                                           taxe@administratiepublica.eu

Andreea Zbora – Secretar

Responsabil: Anul I studii universitare de licență, învăţământ cu frecvenţă

Contact:              Tel:  0372 249 786

                               E-mail: andreea.zbora@administratiepublica.eu

      

Laura Popescu – Secretar

Responsabil: Anul III studii universitare de licență, învăţământ cu frecvenţă

Contact:              Tel:  0372 249 786

                               E-mail: laura.popescu@administratiepublica.eu

 

Zamfirescu Claudia – Secretar

Responsabil: Studii universitare de masterat, învăţământ cu frecvenţă 

Contact:                Tel: 0372 249 785

                                E-mail: claudia.zamfirescu@administratiepublica.eu 

   

Eduard Morar – Secretar

Responsabil: programe postuniversitare

Contact:              Tel: 0722260752

                               E-mail: eduard.morar@administratiepublica.eu

Facebook studii universitare de licenţă

Facebook studii universitare de masterat

Adresa: Bd. Expoziției nr. 30A, et. 6, sector 1, București, cod poştal 012104.

 

Centrul pentru învăţământ la distanţă şi cu frecvenţă redusă

Roxana Şileanu – Secretar

Responsabil: Studii universitare de licenţă, ID

                      Studii universitare de masterat, IFR

Contact:              Tel: 0372 249 784

                               E-mail: roxana.sileanu@administratiepublica.eu

 

Facebook Centrul ID-IFR

Adresa: Bd. Expoziției nr. 30A, et. 6, sector 1, București, cod poştal 012104.

 

Program secretariat: Luni - Vineri: 10:00-14:00                     

 

 

Biroul Eliberări Diplome

E-mail: diplome@snspa.ro
Telefon: +40 372 177 118, +40 372 177 112